Přístavba skladové haly + vyčištění a oprava stávajícího opláštění haly

HALOVÉ OBJEKTY > Projects > AGROAD s.r.o. > Přístavba skladové haly + vyčištění a oprava stávajícího opláštění haly

Pro investora, podnikajícího v oblasti náhradních dílů pro zemědělské stroje, jsme přes zimu zrealizovali rozšíření skladového prostoru ke stávající hale + vyčištění a opravu stávajícího opláštění haly. Na jaře tak může investor vstoupit do nové sezóny s novým prostorem a obsluhovat tak ještě více zákazníků s větší dodávkou náhradních dílů pro jejich zemědělské stroje. Předělali jsme kompletně původní návrh projektu včetně řešení statiky => zvýšili jsme maximální světlou výšku přístavby => zvětšili jsme tím pro investora možný skladovatelný objem haly za stejné peníze jako původní malý návrh = maximální spokojenost našeho zákazníka – pro toto ocenění tu práci děláme.

Náš produkt totiž není hala, ale pomoc zákazníkovi dát mu za jeho peníze ten nejlepší a nejvyužitelnější prostor pro jeho podnikání s maximálně možným servisem.

Samotná realizace probíhala mezi stávajícími halami ve zvlášť stísněním prostoru v zimním období, aniž bychom omezili jakkoliv provoz investora – nebojíme se poradit si s čímkoliv, i když je nutno si vyhrnout rukávy a vzít to tzv. do “teplých” (aneb montáž dlouhého krčku bez jeřábu).

  • Categories: AGROAD s.r.o., Kuřim, Výstavba hal