Kariéra

HALOVÉ OBJEKTY > Kariéra

Kariéra u nás

Jsme úspěšní, zákazníky vyhledávaní a proto neustále rosteme. Pojď i ty s námi zažít úspěch a rozšiř naše řady na těchto pozicích:

Přípravář montovaných staveb

Tvou náplní práce je příprava staveb pro realizaci a tvorba obchodních nabídek montovaných staveb (ne práce s RTS) pro naše zákazníky. Denně si užíváš komunikaci s našimi zákazníky a subdodavateli. Pracuješ v týmu s obchodním manažerem, projektovým manažerem a s naší projekcí. Tvá pozice je pro firmu velmi důležitá, protože tvým produktem je včas a kvalitně připravená stavební zakázka za nejlepší ceny na trhu a se zachováním maximální kvality pro naše zákazníky. Ty jsi ten, kdo pro firmu podstatnou měrou tvoří zisk a tím přispívá k růstu firmy a k růstu odměn pro sebe a své spolupracovníky.

Obchodní manažer (ČR + SK)

Tvou náplní práce je zjišťování potřeb našich zákazníků a naplňování jejich potřeb a vizí. Denně si užíváš komunikaci s našimi zákazníky (majitelé či ředitelé firem, správci areálů), setkáváš se s nimi na osobních schůzkách a s tím přímo souvisí také poznávání krás České a Slovenské republiky. Pracuješ v týmu s přípravářem staveb a naší projekcí. Máš velmi důležitou pozici ve firmě, protože ty jsi ten, kdo sobě a svým spolupracovníkům zajišťuje dostatek práce, růst odměn pro sebe a své kolegy a tím zvyšování si životní úrovně. Zajišťuješ tvorbu zisku pro firmu a tím podporuješ růst naší firmy.

Projektový manažer (ČR + SK)

Tvou náplní práce je zajištění kvalitního a včasného provedení stavebního díla, dle dohodnutých parametrů se zákazníky. Díky tomu jim pomáháš převést jejich představy ve skutečnost.  Denně si užíváš komunikaci s našimi zákazníky, subdodavateli, našimi montážníky, technickými dozory staveb a koordinátory BOZP. Užíváš si čerstvého vzduchu na stavbách při kontrolních dnech a poznávání krás České a Slovenské republiky. Pracuješ v týmu s přípravářem staveb, montážníky a naší projekcí.

Ty jsi ten, kdo tvoří náš hmotný produkt firmy = vytvoření nových či úprava stávajících prostor pro podnikání našich zákazníků. Díky tobě mohou růst a rozvíjet své podnikání. Svou šikovností: odborným dohledem nad kvalitou prováděného díla, kontrolami dodržování BOZP a včasným plánováním stavby, tvoříš zisk stavební zakázky. Dobrým plánováním a technickým řešením přispíváš k tvorbě úspor na zakázce a tvorbě dalšího zisku pro firmu. Tím přispíváš k růstu naší firmy a k růstu odměn pro sebe a své spolupracovníky.

Reference